Versace perde Modeli

(0) İncelemeler Yorum Ekle
Marka:

 Hareketli mobilya ve oturma gruplarında şahzen perdelik kumaş, perde, duvar kağıdı, ve hakiki deri ve kumaş kullanılmıştır.Versace Perdelik Kumaş


Evinizdeki mobilyaları yenilemek, dekorasyon tarzınızı değiştirmek, eski moda görüntüden kurtulmak mı istiyorsunuz? Ya da belki de değiştirmek istediğiniz şey tarz değil, sadece koltuk ve kanepelerinizin yenilenmesini arzuluyorsunuz. Ne olura olsun yaşadığınız mekanları yenilemenin hem en uygun fiyatlı, hem en kolay aynı zamanda az masraflı ve en çok çevreci yöntemi ev tekstilinin değiştirilmesinden geçer. Tekstil ürünleri ahşap, metal ve cam mobilyalara kıyasla çok daha uygun fiyatlılardır. Fakat kapladıkları alan yüzey olarak büyük olduğu için iç mekanlardaki en radikal değişimi de onlar sağlarlar. Eğer siz de misafir odanız, yatak odanız ya da dükkan veya ofisinizde farklı bir hava yaratmak ve eskimiş parçalardan kurtulmak istiyorsanız pahalı mobilyalara bakmayı bırakıp kumaşlara yönelin.

Proje Perde Uygulamaları


Değişken müşteri talepleri doğrultusunda, projelerin ihtiyacı olan en güncel ürünleri, özgün tasarımlar ve konsept çalışmalar ile hedeflenen süre ve kalitede optimum maliyetler ile müşterilerine hizmet vermeyi hedefler, kendi imalat ve montaj kadrosuyla projelere özel çözümler sunar.

Ürün Grupları : Otel Tekstili, Hastane Tekstili, Yatak Örtüsü, Throw, Yastık, Perde, Yatak Tekstili Proje Tekstil uygulamalarında istenilen Tül, Perdelik – Döşemelik Kumaşlar için TREVIRA CS alev almazlık, leke tutmazlık, UV dayanıklılık ve %100 Blackout özellikleri ve ürün sertifikaları sağlanmaktadır.

Add a review

Lütfen Oturum aç veya Üye Ol Yorumunuzu göndermek için ve inceleme göndermenin yalnızca bu ürünü satın alan kullanıcılar için etkinleştirildiğini lütfen unutmayın


Lütfen Oturum aç veya Üye Ol

{{vm.commentCount}} Yorum

  1. {{item.status}} {{item.commenterName}}  -

    {{item.commentText}}

    1. {{childItem.status}} {{childItem.commenterName}}  -

      {{childItem.commentText}}

Lütfen Oturum aç veya Üye Ol cevap