Döşemelik Deriler

(0) İncelemeler Yorum Ekle

Ev, işyeri, otel vb. yaşam alanlarının dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahip olan döşemelik deri, yaşam alanlarının estetik kalitesini ve konforunu yükselten çok önemli dekorasyon motiflerindendir.döşemelik deri ürünlerinde estetik ve kaliteyi değişmez bir unsur olarak görmektedir. Farklı renk ve deri türlerine sahip zengin koleksiyonumuz sayesinde, ister klasik ister modern yaklaşımlarınızı kolaylıkla projelerinize uygulayabilirsiniz. Proje türünüze göre tercih edeceğiniz döşemelik derileri, ev, cafe, ofis, mobilya, otel odaları, yat, yelkenli, otomobil içi kaplamalarınız için proje kapsamında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Döşemelik deri nedir? Ham derinin, tercih edilen kaplama alanına göre bazı işlemlerden geçmesinin ardından kullanılabilirlik kazandırılmış, kullanım alanına göre tercih edilen hakiki, suni ve kumaş deri seçenekleri sayesinde mevcut tasarıma kaplama yapmanıza olanak sağlayan döşeme maddesidir.

Döşemelik deri fiyatları : Proje veya bireysel kullanımlarınız için döşemelik deri fiyatları, ürün tipine göre değişkenlik göstermektedir. ŞAHZEN rekabetçi fiyatları ile projenizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Hakiki derilerimiz sığır derisinden tabaklanmış naturel ürünlerdir. Hakiki derilerde suni deri ve kumaşlarda oIduğu gibi homojen renk dağılımı ve yüzey düzgünlüğü sağlanamamaktadır.

Add a review

Lütfen Oturum aç veya Üye Ol Yorumunuzu göndermek için ve inceleme göndermenin yalnızca bu ürünü satın alan kullanıcılar için etkinleştirildiğini lütfen unutmayın


Lütfen Oturum aç veya Üye Ol

{{vm.commentCount}} Yorum

  1. {{item.status}} {{item.commenterName}}  -

    {{item.commentText}}

    1. {{childItem.status}} {{childItem.commenterName}}  -

      {{childItem.commentText}}

Lütfen Oturum aç veya Üye Ol cevap